jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۲۸۲۰۴   ۰۲ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۶:۱۸

دبیرکل جمعیت هلال احمر اعلام کرد

پایش سلامت نیم میلیون مسافر در مرزهای کشور

دبیرکل جمعیت هلال احمر از پایش سلامت مسافران و غربالگری ۴۸۱ هزار و ۱۲۶ نفر در قالب طرح سنجش سلامت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین، محمد حسن قوسیان‌مقدم ضمن تاکید بر تداوم اجرای طرح کنترل بهداشتی مسافران در مبادی مرزی کشور گفت: این طرح با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ٢٠ اسفند ۹۹ آغاز شده و تا صبح امروز ۲ مردادماه ۴۸۴ هزار و ۷۶ نفر از مسافران، کنترل و غربالگری شده و ۱۸۹ مسافر مشکوک به بیماری کرونا نیز قرنطینه شده‌اند.

وی افزود: در این مدت ۶۸ هزار و ۱۷۳ مورد تست فوری و ۴۸ هزار و ۵۵۳ تست پی‌سی‌آر از مسافران مشکوک به کرونا گرفته شده است.

دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت: این طرح با مشارکت ۴۷۱ نیروی عملیاتی در حال اجراست.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها