دولتِ بعد یارانه‌‌‌ پنهان صنعت هوایی را هدفمند کند

برنامه ایرلاین‌ ها برای افزایش ۴۰ درصدی نرخ بلیت هواپیما

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از بازگشت قیمت بلیت پروازهای داخلی به نرخ‌های قبلی با دستور وزیر راه و شهرسازی خبر داد.
کد خبر: ۱۳۲۲۲۳۲
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، محمدحسن ذیبخش اظهار کرد: به دنبال پیگیری‌های سازمان هواپیمایی کشوری، رسانه‌ها و مطالبه عمومی با دستور وزیر راه و شهرسازی افزایش قیمت بلیت پرواز‌های داخلی منتفی شد.

وی تاکید کرد:‌بر این اساس نرخ‌ها به قیمت‌های قبلی بازگشته است.

ذیبخش دیروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ با اشاره به افزایش قیمت بلیت هواپیما، اظهار کرد: سازمان هواپیمایی کشوری با افزایش قیمت بلیت کاملاً مخالف است و ایرلاین‌ها باید قیمت‌ها را به نرخ‌های قبلی بازگردانند. در صورت ضرورت افزایش قیمت، حتماً باید در شورای‌عالی هواپیمایی مطرح شود و با نظر وزیر راه و شهرسازی در این باره تصمیم‌گیری صورت بگیرد.

وی افزود: در زمان حاضر هیچ‌کدام از این مراحل طی نشده است و شرکت‌های هواپیمایی بدون هماهنگی با سازمان هواپیمایی اقدام به افزایش قیمت کرده‌اند. سازمان هواپیمایی حتماً برخورد لازم را با ایرلاین‌های متخلف خواهد داشت.

طی روز‌های اخیر شرکت‌های هواپیمایی در اقدامی هماهنگ قیمت بلیت پرواز‌های داخلی را حدود ۴۰ درصد افزایش دادند. با توجه به منتفی شدن این اقدام با دستور وزیر راه و شهرسازی مشخص نیست تکلیف پول‌های اضافه دریافت شده از مردم چیست؟ آیا ایرلاین‌ها حاضر به استرداد پول اضافه هستند؟
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها