jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۲۱۷۶۷   ۲۹ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۵:۰۵

مرد میانسال که تاکنون سه بار حد شرب‌ خمر برای او اجرا شده، برای چهارمین بار پای میز محاکمه رفت.

به گزارش گروه حوادث جام‌ جم آنلاین، رسیدگی به این پرونده از یک ماه قبل و با دستگیری مردی به اتهام مزاحمت برای همسایه‌اش آغاز شد.

ماموران پلیس بعد از حضور در ساختمان مورد نظر در شمال تهران، با مرد 51ساله روبه‌رو شدند که همسایه‌اش مدعی بود او مشروب خورده و با عربده‌ کشی ایجاد مزاحمت کرده است.

وقتی دستگاه تست الکل نشان داد این مرد مشروب الکلی مصرف کرده، بازداشت شد. نیما که منکر شرب‌ خمر بود، با ماموران درگیر شد و در کلانتری را تخریب کرد. در ادامه مشخص شد او پیش از این سه بار به دلیل شرب‌ خمر دستگیر شده و هر بار شلاق خورده است.

پرونده این مرد با توجه به اجرای سه بار حد شرب‌ خمر، با توجه به قانون با درخواست اعدام به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد. همچنین برای او به اتهام توهین و فحاشی و تخریب در کلانتری درخواست مجازات شد.

در جریان رسیدگی به این پرونده در شعبه چهارم، متهم منکر شرب‌ خمر شد و گفت: قبول دارم پیش از این سه بار به دلیل شرب‌ خمر دستگیر شدم و 80 ضربه شلاق خوردم. آخرین بار در خانه بودم و با صدای بلند تلویزیون گوش می‌دادم که همسایه‌ها به پلیس زنگ زدند و از من شکایت کردند. آن روز مشروب نخورده بودم و به همین دلیل با ماموران درگیر شدم.

وکیل متهم هم در دفاع از او گفت: میزان الکل موجود در خون متهم بسیار کم بوده و ممکن است تست الکل خطا داشته باشد.

در پایان جلسه قضات وارد شور شده تا درباره سرنوشت متهم تصمیم‌گیری کنند.

گروه حوادث روزنامه جام جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها