jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۲۱۴۲۴   ۲۶ خرداد ۱۴۰۰  |  ۲۰:۰۰

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت خبر داد؛

کشف ۳۴ هزار عدد ماسک غیربهداشتی / کارگاه غیرمجاز پلمب شد

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت از پلمب کارگاه تولید ماسک‌ های تقلبی و کشف ۳۴ هزار عدد ماسک غیر بهداشتی خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ نادر مرادی، رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت در گفتگو با فارس از پلمب کارگاه تولید ماسک‌های تقلبی خبر داد.

سرهنگ مرادی با اعلام خبر دستگیری مالک کارگاه تولیدی غیر مجاز اظهار داشت: در پی دریافت گزارشی، ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی تهران از افتتاح کارگاه تولیدی ماسک بدون رعایت مجوزهای قانونی در حوالی محله جوادیه مطلع شده و بررسی موضوع در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با شناسایی نشانی دقیق این کارگاه و هویت مالک کارگاه تیمی از ماموران پس از هماهنگی قضائی روز گذشته به محل کارگاه اعزام شده و در بازرسی از این مکان 34 هزار عدد ماسک تقلبی و غیر بهداشتی تولید شده به همراه مقادیری مواد اولیه و دستگاه تولید ماسک کشف شد.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت با بیان اینکه در این راستا یک متهم دستگیر شد، خاطرنشان کرد: این کارگاه طبق دستور قضائی پلمب و متهم برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد.

وی خاطرنشان کرد: پلیس به طور شبانه روز در کنار مدافعان سلامت در خدمت سلامت و امنیت جامعه بوده و با افراد سودجو و فرصت طلبی که با سوءاستفاده از شرایط کرونایی کشور برای کسب منفعت خود سلامت مردم را به خطر می اندازند، برخورد قانونی می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر