jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۲۰۷۰۹   ۲۳ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۴:۲۱

فدراسیون فوتبال به هر یک از اعضای تیم ملی برای پیروزی در مسابقات مقدماتی جام جهانی 30 میلیون تومان پاداش پرداخت خواهد کرد.

به گزارش جام جم آنلاین ، تیم ملی فوتبال کشورمان از 3 دیدار ابتدایی دور برگشت مرحله مقدماتی جام جهانی 9 امتیاز کسب کرده و موفق به شکست هنگ‌کنگ، بحرین و کامبوج شده و تا پیش از مرحله نهایی تنها یک دیدار حساس و مهم مقابل عراق در پیش دارد که این مسابقه روز سه شنبه برگزار می‌شود.

مسئولان فدراسیون فوتبال در راستای افزایش روحیه به کادر فنی و بازیکنان پیش از شروع بازی‌ها به آنها وعده پاداش داده و بعد از 3 بازی ابتدایی بلافاصله پاداش مد نظر را به حساب بازیکنان واریز کردند.

فدراسیون فوتبال برای هر پیروزی تیم ملی مقابل رقبا مبلغ 30 میلیون تومان به حساب کادر فنی و بازیکنان واریز کرده است که البته به این پاداش‌ها رقمی از سوی وزارت ورزش اضافه شده است.

به این ترتیب به جز پاداش فدراسیون برای هر مسابقه، وزارت ورزش برای هر 2 دیدار مهم مقابل بحرین و عراق  رقمی معادل 70 میلیون تومان برای هر بازیکن را در نظر گرفته است که با احتساب پاداش فدراسیون هر بازیکن و کادر فنی برای بازی با بحرین و عراق یکصد میلیون تومان پاداش دریافت خواهند کرد.همچنین در صورت صعود تیم ملی به مرحله بعد پاداشی کلی برای ملی‌پوشان حدود 100 الی 150 میلیون تومان در نظر گرفته شده به آنها پرداخت خواهد شد.

تیم ملی فوتبال ایران در صورت برتری مقابل عراق به عنوان تیم اول گروه C مسابقات از مرحله پیش مقدماتی راهی مرحله نهایی خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر