jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۲۰۲۷۹   ۲۱ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۳:۴۴

در حادثه تیراندازی در ایالت فلوریدا واقع در آمریکا، ۳ نفر از جمله یک کودک شیرخوار کشته شدند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، در حادثه تیراندازی در منطقه «رویال پام بیچ» ایالت فلوریدا واقع در آمریکا، ۲ نفر کشته شدند.

بر اساس اعلام این شبکه تلویزیونی، کشته شدگانِ این حادثه یک کودک یک ساله و مادر بزرگ وی هستند.

پلیس فلوریدا در این باره اعلام کرد که در بررسی‌های آتی مشخص شد ضارب نیز کشته شده است؛ اما نسبت ضارب با مقتولین این حادثه تا کنون مشخص نشده است.

این حادثه نیمه شب گذشته (به وقت محلی) روی داده است.

به گزارش مهر، در حالی که روزانه خبرهای متعددی در خصوص تیراندازی در آمریکا و آمار بالای جان باختگان در این حوادث منتشر می‌شود؛ اما لابی قدرتمند سلاح در آمریکا اجازه نمی‌دهد که قانونی در خصوص اعمال محدودیت برای در اختیار داشتن سلاح در این کشور تصویب شود.

در دسترس بودن سلاح گرم در آمریکا و فروش انواع مختلف آن در فروشگاه‌ها سبب شده تا اغلب مردم سلاح گرم در اختیار داشته باشند به همین دلیل آمار قتل در این کشور با استفاده از سلاح گرم بسیار بالا است.

این وضعیت رفته رفته تبدیل به یک بحران شده به طوری که تیراندازی در آمریکا به سوی مردم بی دفاع تبدیل به موضوعی همیشگی شده و سالانه هزاران نفر در این کشور بر اثر اصابت گلوله کشته می‌شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر