jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۲۰۲۳۹   ۲۱ خرداد ۱۴۰۰  |  ۰۹:۴۷

مردم استان صنعاء در یمن که خودشان تحت سخت‌ترین محاصره ائتلاف سعودی قرار دارند، درپاسخ به فراخوان رهبر جنبش انصار الله برای پشتیبانی از آرمان فلسطین، ده‌ها میلیون ریال یمنی برای ملت فلسطین کمک مالی جمع آوری کردند.

به گزارش جام جم آنلاین، دولت نجات ملی یمن اعلام کرد که ده‌ها میلیون ریال کمک مالی برای پشتیبانی از آرمان فلسطین جمع آوری کرده است.

خبرگزاری سبا یمن گزارش داد، «عبدالباسط الهادی» استاندار صنعاء روز پنجشنبه عواید حاصل از کمک‌های مالی بالغ بر ۸۳ میلیون ریال یمن (حدود ۳۳۲۰۰۰ دلار آمریکا) را به کمیته مربوط به جمع‌آوری آنها تحویل داد.

الهادی در مراسم تحویل این کمک‌های مالی گفت: ساکنان صنعا علی رغم شرایط دشوار و پیامدهای فعلی جنگ، به طور فعال در این کارزار شرکت کردند و این کمک‌ها کمترین وظیفه برای حمایت از آرمان فلسطین و حمایت از مقاومت در برابر رژیم غاصب صهیونیستی است.

خبرگزاری سبا نوشت که به دنبال فراخوان «عبدالملک الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن برای جمع آوری کمک‌های مالی تحت شعار «قدس نزدیک‌تر» است، مردم صنعاء استقبال گسترده‌ای از این طرح نشان دادند.

این در حالی است که به اذعان سازمان ملل، یمن خود به دلیل جنگ و محاصره، با بدترین بحران انسانی در سطح جهان روبه روست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر