jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۳۱۶۸۶۱   ۰۱ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۹:۵۱

رئیس سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی خبر داد؛

ارائه خدمات رسانه‌ های صوت و تصویر فراگیر به نامزد‌های انتخابات

رئیس سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی، گفت: هفت پلتفرم کاربر محور و بزرگ با کاربر‌های چند میلیونی به صورت عادلانه به نامزد‌های سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خدمات ارائه خواهند داد.

title

به گزارش جام جم آنلاین، صادق امامیان در نشست ارائه تسهیلات به رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر، افزود: انتخابات پیش رو به دلیل رشد فضای مجازی و شرایط کرونایی باعث شده که مجازی‌ ترین انتخابات را داشته باشیم.

وی بیان کرد: تمام رسانه ها، چه صدا و سیما و چه رسانه‌ های فعال در فضای مجازی تلاش می‌کنند تا علاوه بر حفظ سلامت مردم کشور، امکان مشارکت حداکثری فراهم باشد، به همین دلیل زحمت همه پویش‌های خیابانی به عهده همین رسانه‌ها خواهد بود.

امامیان اضافه کرد: بر اساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات و ستاد انتخابات کشور داوطلبان سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری پس از تأیید صلاحیت می‌توانند در پلتفرم‌ها کانال خود را ایجاد و محتوای خود را در اختیار مردم قرار دهند.

رئیس سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی گفت: پلتفرم‌های فضای مجازی هم با نهایت دقت سعی می‌کنند که با عدالت رسانه‌ای از امکانات استفاده کنند.

امامیان با اشاره به اینکه به نظر می‌رسد رسانه‌های داخلی می‌توانند همه نیاز‌های کشور را در فضای انتخابات فراهم کنند بیان کرد: پلتفرم‌های بزرگ کشور که دارای میلیون‌ها کاربر هستند در کنار رسانه ملی به صورت مشترک این اتفاق را رقم بزنند.

وی اضافه کرد: امکان استفاده از سیگنال سازمان صدا و سیما، بازپخش مناظره‌ها و تسهیلاتی که وزارت ارتباطات به عنوان مجموعه متولی زیرساخت کشور در اختیار پلتفرم‌ها قرار می‌دهد، می‌تواند یک انتخابات پرشور سالم و ویژه‌ای را رقم بزنند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها