jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۱۶۵۳۱   ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۴:۵۷

تصادف شدید پراید با گاردریل

چپ کردن پراید در اتوبان امام علی (ع) +عکس

صبح امروز در اتوبان امام علی (ع) خودروی سواری پراید به علت سرعت زیاد و ناتوانی در کنترل خودرو توسط راننده، پس از ترمز شدید با گاردریل ها برخورد و در فضای سبز واژگون و متوقف شد.

چپ کردن پراید در اتوبان امام علی (ع)  +عکس

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سواری پراید پس از ترمز شدید به داخل گاردریل ها رفت و در فضای سبز واژگون و متوقف شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب، سرهنگ "اسماعیل احسان پور " در خصوص این خبر گفت: در ساعت 05:55 بامداد امروز در پي رصد دوربین های کنترل ترافیک از محدوده های معابر پایتخت  مبني بر يك فقره برخورد شدید سواری پراید با گاردریل های جنوب به شمال اتوبان امام علی (ع) علی بعد از ایستگاه لویزان و واژگونی این سواری به داخل فضای سبز پس از برخورد با گاردریل های  میانی بزرگراه، بلافاصله گشت تصادفات منطقه 25 پلیس راهور فاتب به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه حاضر شدند.

احسان پور  افزود: با حضور ماموران در محل و در بررسي هاي اوليه مشخص شد كه یک دستگاه سواری پراید به علت سرعت زیاد  ابتدا چند دور به دور خود چرخیده و پس از برخورد با  گاردریل های میانی بزرگراه  امام علی (ع) ،  به داخل فضای سبز واژگون شده و سپس  بروی سقف متوقف می گردد که به همین واسطه  بار ترافیکی سنگینی در محل ایجاد شده است.

چپ کردن پراید در اتوبان امام علی (ع)  +عکس

رئيس منطقه 25  پليس راهور پايتخت تصریح كرد: با حضور نیروهای امدادی و اورژانس در محل حادثه این راننده  توسط نیروهای اورژانس  به صورت سرپایی مداوا گردید .وي گفت: کارشناس پلیس راهور علت حادثه را ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه  اعلام کرده است.
احسان پور در پایان از رانندگان خواست: در هنگام رانندگي باسرعت مطمئن حرکت کنید و تمام توجه خود را به رانندگي معطوف دارید و از حرکاتي که باعث شود توجه شما از رانندگي پرت شود، خودداري کنید.

چپ کردن پراید در اتوبان امام علی (ع)  +عکس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر