مرادی به توکیو نرسید

مصدومیت مانع رسیدن سهراب به المپیک شد (+عکس)

مصدومیت در حرکت یکضرب باعث شد تا سهراب مرادی امتیازات لازم برای حضور در المپیک توکیو را از دست بدهد.
کد خبر: ۱۳۱۵۳۳۸

به گزارش جام جم آنلاین، سهراب مرادی که از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه روز گذشته (پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت‌ماه) در مسابقات وزنه‌ برداری قهرمانی آمریکای جنوبی و آخرین گزینشی المپیک توکیو در کالی کلمبیا، شرکت کرده بود، در حرکت دوم یکضرب و پس از مهار وزنه ۱۷۰ کیلویی با مصدومیت مچ دست مواجه شد و از دور کنار رفت. وی با این مصدومیت از رسیدن به المپیک توکیو بازماند.

سهراب مرادی در حرکت یکضرب ابتدا وزنه ۱۷۰ کیلوگرمی را بالای سر برد ولی داوران آن را خطا اعلام کردند. وی در حرکت دوم این وزنه را مهار کرد اما در آخرین لحظه مچ دستش آسیب دید. وی در حرکت سوم از انجام وزنه ۱۷۵ کیلوگرم انصراف داد. در حرکت یکضرب سانجز وزنه‌بردار ونزوئلایی با ثبت وزنه ۱۷۳ کیلوگرم اول شد.

کادر فنی برای حرکت دوضرب وزنه ۲۱۵ کیلوگرم را درخواست کردند ولی به دلیل مصدومیت مچ دست، مرادی برای حرکت دوضرب روی تخته نیامد.

بر همین اساس سهراب مرادی نتوانست هیچ امتیازی را در آخرین گزینشی المپیک توکیو به دست بیاورد و از رسیدن به این مسابقات بازماند.

سانجز از ونزوئلا با ثبت رکورد ۱۷۳ کیلوگرم در حرکت یکضرب و ۲۱۱ کیلوگرم در حرکت دوضرب و مجموع ۳۸۴ کیلوگرم در جایگاه نخست دسته ۹۶ کیلوگرم ایستاد.

مصدومیت مانع رسیدن سهراب به المپیک شد (+عکس)

مصدومیت مانع رسیدن سهراب به المپیک شد (+عکس)

مصدومیت مانع رسیدن سهراب به المپیک شد (+عکس)

 

منبع: فارس

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها