مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان بوشهر؛

بوشهر میزبان نمایشگاه و جشنواره ملی آبزیان شد

مدیرکل شیلات  هرمزگان به همراه معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان ، معاون منطقه ویژه و عضو هیئت مدیره ایزو ایکوو مجری طرح از شهرک شیلاتی هوور بازدید کرد.
مدیرکل شیلات  هرمزگان به همراه معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان ، معاون منطقه ویژه و عضو هیئت مدیره ایزو ایکوو مجری طرح از شهرک شیلاتی هوور بازدید کرد.
کد خبر: ۱۳۱۴۸۲۹
به گزارش جام جم آنلاین هرمزگان،مدیرکل شیلات  هرمزگان به همراه معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان ، معاون منطقه ویژه و عضو هیئت مدیره ایزو ایکوو مجری طرح از شهرک شیلاتی هوور بازدید کرد.


عبدالرسول دریایی در حاشیه بازدید از این طرح با بیان این که مساحت اجرای شهرک شیلاتی هوور بالغ بر 30 هکتار است گفت: خوشبختانه با تلاش ها و پیگیری های صورت گرفته،اقدامات و پیشرفت مناسبی توسط بخش خصوصی جهت اماده سازی زیرساخت‌ها انجام شده است.

وی افزود: با به بهره برداری رسیدن این شهرک شیلاتی ، صنایع شیلاتی، آبزی پروری و صیادی ، پایانه صادراتی آبزیان، پهلوگیری شناورهای صیادی و تعمیرات آن در این شهرک شیلاتی صورت پذیرد.

دریایی اظهار  کرد: با اجرای کامل این طرح علاوه بر ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی شاهد تسهیل در خدمات رسانی به جامعه شیلاتی و همچنین تأمین و تکمیل بیش از پیش در زنجیره تولیدات شیلاتی خواهیم بود.

مدیر کل شیلات هرمزگان ارتقای خدمات رسانی به بهره برداران،هم افزایی، بهره‌مندی از تسهیلات ارزان ،سهولت راه اندازی کسب و کار، ریسک¬‌های اقتصادی و اجرایی کمتر، استفاده از ظرفیت‌¬های جمعی، ایجاد زیرساخت ها به صورت مشارکتی،تجمیع خدمات و بهره برداری آسان را از مزایای ایجاد شهرک های شیلاتی دانست.

گفتنی است این شهرک شیلاتی  در مجتمع صنایع دریایی و کشتی سازی در غرب بندرعباس همراه با اسکله پهلوگیری شناورهای صیادی واقع شده است.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها