jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۳۱۴۵۹۰   ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۱:۴۴

برنامه نردبان به تهیه کنندگی ملیحه کاظمی با محوریت ارتقای هوش و با حضور کارشناسان تربیتی از رادیو سلامت پخش می شود.

به گزارش جام جم آنلاین، ملیحه کاظمی، تهیه کننده برنامه نردبان در این باره گفت: آشنایی با مهارت هایی در دنیای گسترده هوش ها، باعث پرورش انسان متعادل می شود. به همین دلیل رادیو سلامت برنامه ای با این موضوع روزهای سه شنبه روانه آنتن می کند که ساعت 16 و 30 دقیقه پخش می شود. اگر ما ابزارهایی را بشناسیم حتماً می توانیم منجر به ارتقای هوش در زمینه های متفاوت شویم، زیرا به غیر از هوش ریاضی، بقیه هوش ها با شناخت ابزار قابل ارتقا هستند.

وی ادامه داد: به همین دلیل گروه هدف ما در برنامه نردبان، خانواده ها هستند که چطور متوجه استعدادهای فرزندانشان شوند و هوش آنها را در همان حوزه مربوطه تقویت کرده و منجر به پیشرفت فرزندان شان شوند. همین موضوع باعث می شود که در انتخاب رشته تحصیلی هم به خانواده ها کمک کند که چطور بچه هایشان را در این حوزه هدایت کنند تا به موفقیت بیشتری برسند. ما خانواده ها را مدیریت می کنیم تا انتخاب های موفق تری داشته باشند و فرزندانشان را در مسیر بهتری هدایت کنند.

این تهیه کننده اشاره کرد: در این برنامه کارشناسان تربیتی حضور دارند که می توانم به دکتر کامران شیوندی متخصص امور تربیتی اشاره کنم. همچنین گویندگی برنامه را حسام الدین ریاحی به عهده دارد. یکی از آیتم های برنامه به نام قلاب در ابتدای برنامه پخش می شود و روایتگر داستان افراد موفقی است که با شناسایی هوش شان توانسته اند به موفقیت بالایی دست پیدا کنند. همچنین در آیتم بازی، سعی می کنیم بازی های هوشی را به خانواده ها معرفی کنیم تا از این طریق متوجه استعدادهای فرزندان شان شوند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مغازله‌های سیاسی نافرجام

مغازله‌های سیاسی نافرجام

برابر با گزارش‌هایی که دیروز رسانه‌های اسرائیلی منتشر کردند اولین پرواز عربستان به اسرائیل در فرودگاه بن‌ گوریون بر زمین نشست.

قرارگاه آگاهی و امید

قرارگاه آگاهی و امید

موضوع ترویج، تبلیغ و پراكندن امید، موضوعی است كه رهبر معظم انقلاب در برهه‌های مختلف زمانی به آن تاكید كردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها