jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۱۴۳۳۴   ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۹:۱۸

گردان‌ های حزب الله عراق:

دولت آمریکا فقط زبان زور را می‌فهمد

در آستانه دور جدید گفتگو‌های راهبردی بغداد و واشنگتن، گردان‌ های حزب الله عراق اعلام کردند دولت آمریکا فقط زبان زور را می‌فهمد.

به گزارش جام جم آنلاین، همزمان با آغاز دور جدید مذاکرات راهبردی واشنگتن و بغداد از امروز (جمعه) گردان‌های حزب‌ الله عراق اعلام کرد تداوم حضور نظامی آمریکا در خاک عراق تلاشی بیهوده برای وارد کردن این کشور در جرگه عادی‌سازی روابط است و واشنگتن تنها زبان زور را می‌فهمد.

این گردان‌ها تاکید کردند: حضور آمریکا در منطقه تلاشی بیهوده برای وارد کردن عراق در جرگه عادی سازی روابط است. آمریکا حتی حامیانش را هم نتوانسته حفاظت کند چه برسد به حفاظت از متحدانش در منطقه.

گردان‌های حزب الله عراق افزودند: ملت عراق برای مقابله با رژیم غاصب، نقش اساسی و محوری خواهد داشت.

دور سوم گفتگو‌های راهبردی عراق و آمریکا در حالی در نیمه فروردین سال جاری ماه برگزار شد که اقدامی در راستای اخراج نیرو‌های بیگانه از عراق به ویژه نیرو‌های آمریکایی و اجرای مصوبه پارلمان دراین خصوص صورت نگرفت که با انتقاد گروه‌ های مقاومت عراقی مواجه شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر