jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۱۳۵۹۶   ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۰۸:۰۶

در حالی که بسیاری از کارشناسان و ویروس شناسان تاکید دارند که رقابت های المپیک 2021 توکیو نباید برگزار شود اتفاقی رخ داده که نظر آنها را تایید می کند.

به گزارش جام جم آنلاین ، تست کرونای شش تن از حمل کنندگان مشعل المپیک مثبت اعلام شده است. برگزاری المپیک 2021 در شرایط همه گیری کرونا به یک فاجعه تعبیر شده که حالا مثبت شدن تست شش تن از حمل کنندگان مشعل به پیش مقدمه آن تعبیر می شود.

بر اساس اعلام کمیته برگزاری بازی‌های المپیک توکیو ۶ نفر از کسانی که به حمل مشعل این بازی‌ها کمک می‌کردند، به ویروس کرونا مبتلا شدند. در حال حاضر تعداد کرونایی‌ها در حمل مشعل به ۸ نفر رسیده است. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها