jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۱۳۲۶۶   ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۱:۲۸

شرکت کنترل کیفیت هوای تهران:

کیفیت هوای پایتخت قابل قبول است

کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته با شاخص میانگین ۶۵ در شرایط قابل قبول قرار داشت و کیفیت هوای هم اکنون نیز با شاخص میانگین ۶۴ همچنان در شرایط قابل قبول است.

به گزارش جام جم آنلاین، بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در صبح امروز ۱۰ اردیبهشت در بیشتر مناطق وضعیت قابل‌قبول برقرار است.

در طول روز با حاکمیت جو آرام شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده‌ ها فراهم نخواهد شد. به‌تدریج با کاهش تندی باد تا اواخر وقت روز بر غلظت آلاینده‌ ها افزوده خواهد شد و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه‌ های حساس در مناطق پرتردد موقتی خواهد بود چرا که وزش باد مؤثر در ساعات پایانی سبب پراکندگی آلاینده‌ها و بهبود کیفیت هوا خواهد شد.

کیفیت هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته با شاخص میانگین ۶۵ در شرایط قابل قبول قرار داشت و کیفیت هوای هم اکنون نیز با شاخص میانگین ۶۴ همچنان در شرایط قابل قبول است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر