jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۱۳۱۴۵   ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۲:۰۵

اداره اطلاع رسانی امنیتی عراق امروز از ناکام ماندن حمله انتحاری به ساختمان اداره امنیت ملی در استان کرکوک خبر داد و اعلام کرد که یک عامل انتحاری که قصد ورود به این مرکز را داشت کشته شد.

به گزارش جام جم آنلاین، اداره اطلاع رسانی امنیتی عراق امروز پنجشنبه از ناکام ماندن حمله انتحاری به ساختمان اداره امنیت ملی در استان کرکوک خبر داد و اعلام کرد که یک عامل انتحاری که قصد ورود به این مرکز را داشت کشته شد.

در این بیانیه آمده است: نیروهای امنیتی موفق به هلاکت عامل انتحاری که جلیقه انفجاری برتن داشت و قصد ورود به اداره امنیت ملی در استان کرکوک را داشت، شدند.

اداره اطلاع رسانی امنیتی عراق تاکید کرد: در این حمله دو نفر از محافظان این اداره زخمی شدند.

طبق این بیانیه؛ جراحات دو فرد مذکور سطحی و خفیف است.

در این بیانیه آمده است: نیروهای محافظ این اداره به سوی این عامل انتحاری آتش گشودند و وی را از پا درآوردند.

اداره اطلاع رسانی امنیتی عراق با اشاره به اینکه این عامل انتحاری نتوانست وارد ساختمان شود و کمربند انفجاری او به سبب تیراندازی به سویش منفجر شد، علت زخمی شدن سطحی محافظان اداره امنیت ملی کرکوک را همین دانست.

این اداره اعلام کرد که این اطلاعات اولیه از این حادثه است و جزییات متعاقباً اعلام خواهد شد.

حمله انتحاری به کرکوک ناکام ماند (+عکس)

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما هم بلدیم کتک بخوریم

ما هم بلدیم کتک بخوریم

 در یک عکس‌نوشته در شبکه‌های اجتماعی نوشته بود: با من درد دل کن. شاید نتوانم مشکلت را حل کنم. اما می‌توانم همراهت غصه بخورم...

مهر باطل بر گفتمان سازش

مهر باطل بر گفتمان سازش

آنچه امروز در نوار غزه رخ می‌دهد تکان‌ دهنده است. شهادت ده‌ها انسان بیگناه، از جمله تعدادی از کودکان در حملات وحشیانه رژیم‌ اشغالگر قدس، بار دیگر ماهیت این رژیم منحوس و نامشروع را مقابل همگان افشا کرده است.

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر