jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۱۳۰۳۵   ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۷:۴۸

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ خبر داد؛

دستگیری زورگیر با ١٠٠فقره سرقت در پایتخت

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از درگیری زورگیران و ماموران پلیس در میدان صادقیه خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ جلیل موقوفه ای، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در این باره اظهار کرد: روز گذشته ماموران ضربت سرکلانتری دوم در منطقه سازمان آب در بزرگراه اشرافی اصفهانی، دو مرد موتورسیکلت سوار را در حین زورگیری از یک فرد مشاهده کردند.

وی ادامه داد: ماموران بلافاصله برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند که دو زورگیر خشن با مشاهده ماموران سوار بر موتور تصمیم به فرار گرفتند و ماموران گشت کلانتری به تعقیب متهمان رفته اما سارقان به دستور ایست پلیس توجه نکرده و به مسیر فرار خود ادامه دادند.

سرهنگ موقوفه ای افزود: ماموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک چند تیرهوایی کرده و سارقان در میدان صادقیه با توجه به شلوغی خیابان و شلیک های پلیس موفق به فرار نشده و در این مرحله برای فرار به سمت ماموران حمله می کنند.

وی گفت: در این درگیری ترک نشنین موتورسیکلت با ضربات قمه مامور پلیس را از ناحیه پهلو، سر، کتف و دست مورد هدف قرار داده که در ادامه ماموران پلیس با استفاده از فنون رزمی یکی از زورگیران را زمین گیر کردند و سارق دیگر متواری شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران گفت: پس از انتقال متهم به کلانتری 140 باغ فیض زورگیر حرفه ای در بازجویی ها به 100 فقره موبایل قاپی در غرب تهران اعتراف کردو تاکنون 25 شاکی با مراجعه به کلانتری 140، شکایتی از زورگیران تنظیم کرده اند.

سرهنگ موقوفه ای افزود: مامور پلیس که در این عملیات به شدت آسیب دیده و زخمی شده بود برای درمان به بیمارستان منتقل شده است و تلاش برای دستگیری سارق فراری ادامه دارد.

منبع: ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر