مدیرعامل سازمان عمران تبریز خبر داد

افتتاح پل همسان کابلی تبریز تا چند روز آینده

مدیرعامل سازمان عمران تبریز گفت : پروژه مهم پل همسان کابلی با گستره یک و نیم کیلومتری از روبروی هتل شهریار تا درب ورودی اداره کل زندان تبریز ، در چند روز آینده افتتاح می‌شود
کد خبر: ۱۳۰۹۵۳۲مدیرعامل سازمان عمران تبریز گفت : پروژه مهم پل همسان کابلی با گستره یک و نیم کیلومتری از روبروی هتل شهریار تا درب ورودی اداره کل زندان تبریز ، در چند روز آینده افتتاح می‌شود.

به گزارش جام جم آنلاین آذربایجان شرقی ، بابک شریفی اظهار داشت : مراحل تکمیلی پروژه پل همسان کابلی را به صورت شبانه‌روزی در دستور کار قرار داده‌ایم که در چندین نقطه از این پروژه کارگاه‌های عمرانی فعال هستند.

او افزود : در مسیر انحرافی جاده ائل‌گلی به مسیر پل کابلی ، عملیات جدول‌کاری ، تسطیح، رگلاژ، آماده‌سازی و کاترزنی در حال انجام است.

مدیرعامل سازمان عمران با اشاره به فعالیت‌های در حال انجام در سمت ورودی  هتل شهریار روبروی  واحد دیسپاچینگ اداره برق نیز اعلام کرد : در این طرف پروژه  نیز در حال حاضر عملیات تسطیح، کمپکت و جدول‌کاری در حال انجام است.

او اضافه‌ کرد : روی عرشه پل اکیپ‌های سازمان عمران در حال نصب پایه و نرده‌های فلزی پل هستند .

شریفی تصریح کرد : آرماتوربندی ، قالب‌بندی و بتن‌ریزی قرنیزهای رمپ شمالی و جنوبی عرشه پل در دست اجرا است.
او با اشاره به اقدامات در حال انجام در سمت توانیر به بلوار استاد شهریار نیز ابراز داشت : عملیات لایه دوم آسفالت‌ریزی ، کارهای تکمیلی چراغ برق ، نرده و پایه‌ها در حال انجام است.
مدیرعامل سازمان تأکید کرد : با تکمیل اقدامات ذکرشده ، در کل شاهد کاهش بار ترافیکی درپل کابلی خواهیم بود.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها