آغاز پیش تولید سریال «بی همگان»/ پخش «بوتیمار» بعد از ماه رمضان

تهیه کننده سریال «بی همگان» گفت: پیش تولید سریال «بی همگان» امروز آغاز شد.
کد خبر: ۱۳۰۹۴۲۱
به گزارش جام جم آنلاین، مهران مهام تهیه کننده سریال «بی همگان» در گفت و گو با فارس، گفت: امروز پیش تولید سریال بی همگان را آغاز کردیم.
وی درباره انتخاب کارگردان این سریال نیز بیان داشت: گزینه هایی داشتیم و از میان آنها یکی را انتخاب کردیم که در خبرهای بعدی اطلاع رسانی می کنیم.
این تهیه کننده درباره زمان پخش سریال «بوتیمار» که قرار بود نوروز پخش شود نیز گفت: آخرین خبری که به ما دادند این بوده که بعد از ماه مبارک رمضان این سریال به کارگردانی علیرضا نجف زاده پخش می شود.

بر اساس همین گزارش، سعید جلالی و علیرضا کاظمی پور از نویسنده های مجموعه تلویزیونی بی همگان هستند و مهران مهام نیز تهیه کنندگی آن را به عهده دارد. 
بی همگان در دو فصل ۵۰ قسمتی تولید و به نگارش درآمده است. 
این سریال ملودرامی اجتماعی خانوادگی است که به موضوع ازدواج دختر و پسرها می پردازد و درباره همسانی ازدواج بین دخترها و پسرها است.
در این سریال دختر و پسری قصد دارند تا با یکدیگر ازدواج کنند،‌ اما مسائلی سر راهشان قرار می‌گیرد. همچنین داستان از پیچیدگی‌هایی برخوردار است که بین شخصیت‌ها و روابط خانوادگی‌شان حاکم است. 
لازم به ذکر است مهران مهام پیش از این سریال‌های «طلسم شدگان»، «خانه به دوش»، «خوش نشین‌ها»، «نقطه سرخط»، «نرگس»، «کارآگاهان»، «روزای بد بدر»،، «دردسرهای عظیم ۱ و ۲» را برای تلویزیون تهیه کرده است. 


newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها