jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۸۴۱۸   ۰۲ فروردين ۱۴۰۰  |  ۱۸:۲۴

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ خبر داد؛

دستگیری مامورنماها در بازار تهران

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری دو نفر که با لباس نظامی اقدام به اخاذی از کسبه بازار کرده بودند، خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای در گفتگو با ایسنا دراین‌باره گفت:‌ مدتی قبل با تماس کسبه محدوده بازار با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و اعلام اخاذی دو نفر تحت عنوان مامور پلیس، تیمی از ماموران کلانتری ۱۱۳ بازار برای رسیدگی به موضوع به محل اعزام شدند.

وی با اشاره به حضور ماموران در محل و انجام بررسی‌های اولیه گفت:‌ در جریان بررسی‌های انجام شده مشخص شد که دو نفر با پوشیدن لباس مامور پلیس اقدام به پرسه‌زنی در محدوده بازار تهران کرده و به بهانه‌های مختلف از کسبه اخاذی کرده‌اند.

موقوفه‌ای با بیان اینکه تحقیقات برای دستگیری این افراد در دستورکار قرار گرفت، اظهار کرد:‌ ماموران در جریان تحقیقات خود موفق به شناسایی این دو نفر شده و آنان را در یک انبار لوازم یدکی خودرو شناسایی و دستگیر کردند.

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به انتقال متهمان به مقر انتظامی گفت:‌ این افراد تحت بازجویی قرار گرفته و در جریان آن به جرم خود اعتراف کردند. در همین راستا نیز دو متهم با پرونده تشکیل شده برای ادامه روند رسیدگی به جرم، روانه دادسرا شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر