jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۰۸۲۰۹   ۲۹ اسفند ۱۳۹۹  |  ۱۷:۴۶

رئیس جمهور آمریکا این بار با بیان عنوان اشتباه درباره معاونش، گاف تازه‌ای را به نام خود ثبت کرد.

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، رئیس جمهور آمریکا روز پنجشنبه در گاف تازه ای، «کامالا هریس» معاون خود را به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا خطاب کرد.

جو بایدن، که به اشتباهات مکرر لفظی شناخته شده است، در جریان سخنرانی خود با رئیس جمهور خواندن هریس گفت: تا همین چند وقت پیش زمانیکه رئیس‌جمهور هریس و من تور مجازی به مرکز واکسیناسیون آریزونا انجام دادیم، یکی از پرستاران در آنجا که واکسن تزریق می‌کرد، گفت که تزریق هر واکسن همچون تزریق یک دوز امید است.

جو بایدن اخیرا در جریان مصاحبه‌ای با شبکه ان بی سی هنگام صحبت کردن درباره معاون خود و برنامه هایش به جای استفاده از واژه «شوهر»، درباره همسر کاملا هریس از لفظ «زن» برای او استفاده کرد.

وی در ماه دسامبر نیز هنگام بحث درباره چگونگی دریافت واکسن کرونا از «کامالا هریس» به عنوان رئیس جمهور منتخب آمریکا یاد کرد. این نخستین باری نیست که بایدن در سخنرانی‌های خود دچار این اشتباه لفظی می‌شود که این امر به گمانه زنی‌ها در خصوص عدم سلامت ذهنی او دامن می‌زند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ماجرای اروپای آشفته

ماجرای اروپای آشفته

آنگلا مرکل، صدراعظم سرزمین ژرمن‌ ها رسما از معادلات سیاسی و اجرایی کشورش کنار رفت تا اولاف شولتس و سوسیال‌ دموکرات‌ ها پس از ۱۶سال رسما در راس هرم قدرت در برلین قرار گیرند.

روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها