jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۷۰۳۸   ۲۱ اسفند ۱۳۹۹  |  ۲۱:۳۳

گریه های بی امان عروس حین خداحافظی از مادرش، منجر به مرگ ناگهانی وی و تبدیل عروسی به عزا شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، مرگ ناگهانی عروس در جشن عروسی، یک مراسم عروسی در هند را به عزا تبدیل کرد. این اتفاق تلخ هنگامی رخ داد که عروس و داماد به همراه مهمانان در حال رفتن به خانه داماد بودند. گریه‌های بی وقفه «روزی ساهو» حین خداحافظی از مادرش موجب ایست قلبی وی شد. این حادثه تلخ روز جمعه در روستای «جولوندا» در منطقه سونِپور واقع در ایالت اودیشا هند رخ داد.
 
مرگ ناگهانی عروس، عروسی را به عزا تبدیل کرد!
در ویدئویی که در فضای مجازی منتشر شده است عروس جوان را به همراه مهمانان در خانه پدری اش نشان می‌دهد. در این ویدئو عروس نگونبخت در حال انجام تشریفات خاص عروسی برای رفتن به خانه داماد دیده می‌شود. لحظاتی بعد او هنگام خداحافظی با مادرش در حالی که بی امان گریه می‌کند دچار بدحالی شده و روی زمین سقوط می‌کند.
پس از وقوع این اتفاق خانواده و مهمانان تلاش کردند تا با ریختن آب روی صورت عروس و انجام ماساژ به وی کمک کنند که وی هوشیاری خود را به دست نیاورد. در ادامه عروس به مرکز پزشکی دونگوریپالی منتقل، اما مرگ وی اعلام شد. جسد عروس جوان پس از انجام کالبدشکافی به خانواده اش تحویل داده شد. بنا به گفته یکی از ساکنان محلی، عروس که پدرش را چند ماه پیش از دست داده بود مضطرب و نگران بود. بنا به گفته این فرد، خانواده عموی عروس به همراه تعدادی از افراد نیکوکار این جشن عروسی را ترتیب داده بودند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر