jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۶۸۰۰   ۱۹ اسفند ۱۳۹۹  |  ۱۴:۵۶

پسر جوانی که قصد داشت با دختر ۱۹ ساله مورد علاقه اش ازدواج کند در پی اختلافات خانوادگی طرفین نامزد خود را به همراه مادر نامزدش و یکی از اقوام خانوادگی به قتل رساند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از دهلی نیوز، متهم که هویتش فاش نشده اهل ایالت اوتارپرادش است که توسط ماموران پلیس محلی هند بازداشت شده است.
بنا بر اطلاعات پلیس هند متهم پس از ورود به خانه نامزد خود ابتدا او را کشته سپس سراغ مادر زن آینده اش رفته و با ضربات چاقو وی را نیز به قتل رسانده و یکی از زنان اقوام خانواده دختر را نیز تا حد مرگ به شدت مجروح کرده و در نهایت گریخته است.
 
اختلافات خانوادگی داماد آینده را قاتل کرد
به گفته اقوام خانواده ها  از ابتدا با وصلت این دو جوان مخالف بوده و ظرف روزهای گذشته به شدت با هم درگیر بوده اند.
گفتنی است خانواده دختر به ماموران پلیس بیان کردند که دو ماه قبل از ماجرا دختر قربانی با پسر دیگری نیز نامزد کرده بود و این نامزدی بهم خورده و قصد داشت با این جوان قاتل ازدواج کند که چنین بلایی برسرش آمده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر