مرد خشمگین که در منطقه گلشهر کرج با قمه به افراد حمله کرده و سه نفر را زخمی کرده‌بود، با شلیک پلیس زمینگیر شد.
کد خبر: ۱۳۰۶۰۰۵

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از روزنامه جام‌جم، دیروز فیلمی از مردی قمه به‌ دست در گلشهر کرج در فضای مجازی منتشر شد که ماموران بعد از چند تیر اخطار پای او را هدف قرار دادند.

پس از انتشار این فیلم، جواد یاوری، معاون دادگستری‌ استان‌ البرز در تشریح ماجرا گفت: فردی که به سمت او شلیک‌ شده، با چند نفر درگیر و به وسیله یک قمه به آنها آسیب رسانده‌بود که در این میان دست‌کم سه نفر زخمی شدند، در این میان نیروهای انتظامی به سرعت در محل درگیری حاضر شدند.

وی با بیان این‌که مامور پلیس طبق اصول و قواعد ابتدا اقدام به شلیک تیر هوایی کرد، افزود: با توجه به این‌که متهم قصد فرار داشته و تسلیم قانون نشده، مامور یک تیر به پای متهم شلیک می‌کند.شکات این پرونده به پزشکی‌قانونی معرفی شدندکه مشخص شد، تاندون دست یکی از شکات پاره شده‌است.

یاوری با بیان این‌که فرد متخلف در بیمارستان بستری است، یادآور شد: متهم پس از بهبود به دادسرا معرفی و تحقیقات و بازجویی انجام خواهدشد. متهم سابقه‌دار است و پیش از این نیز به جرم درگیری روانه زندان شده‌بود.

مرد مجروح هم در تحقیقات اولیه درباره این اقدام خود گفت: ۱۳سال است با دو نفر از همسایه‌ها مشکل دارم و شکایت کردم اما به نتیجه نرسید. آنها در کارم اخلال ایجاد می‌کردند و یک بار پیش از این به‌دلیل درگیری با آنها روانه زندان شدم. ماموران هم به شکایت من رسیدگی نمی‌کردند که به همین دلیل با قمه به آنها حمله کردم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها