jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۴۴۵۸   ۲۸ بهمن ۱۳۹۹  |  ۱۴:۰۸

پرونده مرگ دختر ورزشکار با کشف نامه‌ای از او در اتاقش جنجالی شد. این دختر مدعی شده، قربانی نقشه شیطانی یک مرد شده بود.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از روزنامه جام‌جم، سال گذشته مرگ دختر ورزشکاری در رسانه‌ها جنجالی شد. این دختر که از مدال‌آوران رشته خود بود، وقتی در خانه در حال استراحت بود، دچار ایست قلبی شد و جان باخت.چند ماه بعد از این ماجرا مادر این ورزشکار تصمیم گرفت اتاق دخترش را تمیز کند که با دیدن نامه‌ای در خانه شوکه شد. دختر ورزشکار در این نامه از ماجرای آزار و اذیت شیطانی یکی از بستگانش پرده برداشته بود.

با افشای این موضوع، پدر و مادر این دختر شکایتی را در دادگاه کیفری یک استان تهران مطرح کرده و خواستار رسیدگی به این پرونده شدند.

قضات از پزشکی قانونی خواستند به بررسی نمونه‌های کشف‌شده بپردازند که آنها در گزارش خود اعلام کردند این دختر قبل از مرگ مورد آزار و اذیت قرارگرفته بود.

در ادامه متهم موردنظر بازداشت شد که در تحقیقات منکر آزار دختر ورزشکار شد و گفت: من هیچ ارتباطی با این دختر نداشتم و نمی‌دانم چرا در این نامه از من نام ‌برده است.

پسر جوان به پزشکی قانونی معرفی شد که پزشکان با معاینات تخصصی اعلام کردند این پسر آزارگر دختر جوان نبوده است.

تنها مظنون ماجرا آزاد و تحقیقات برای شناسایی آزارگر دختر ورزشکار آغاز شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها