jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۰۳۵۳۶   ۱۹ بهمن ۱۳۹۹  |  ۱۰:۵۱

مهدی ترابی بعد از بازگشت به پرسپولیس

انتظارات از من زیاد است

مهدی ترابی بعد از جدایی جنجالی در تابستان گذشته، تنها نیم فصل در قطر ماند و روز گذشته به صورت رسمی با پرسپولیس قرارداد بست.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روزنامه جام جم ، او قراردادی یک سال و نیمه با این تیم امضا کرد. در ابتدا اعلام شد پرسپولیس برای جذب او باید ۱۵۰ هزار دلار به العربی پرداخت کند ولی ابراهیم شکوری معاون اجرایی این باشگاه اعلام کرد پولی برای امضای قرارداد با او پرداخت نکرده‌اند. شکوری همچنین توضیح داد: «بازگشت او خواسته هواداران، کادرفنی و باشگاه بوده و امیدواریم حضورش موجب خیر هم برای خودش و هم برای پرسپولیس و هم برای هواداران باشد. امیدواریم موفقیت‌هایی که با حضور ترابی به همراه سایر بازیکنان توانستیم به آنها دست پیدا کنیم ادامه داشته باشد. قرارداد او تا پایان فصل سال بعد است و بدون بند جدایی. یعنی تا پایان لیگ بیست و یک در پرسپولیس حضور دارد و ان‌شاا... بعد از جام‌جهانی بتواند تصمیم بگیرد.»

مهدی از امروز در تمرینات این تیم شرکت می‌کند و یکی از امیدهای اصلی یحیی در نیم فصل دوم خواهد بود. ترابی بعد از بازگشت به جمع قرمزها حالش بسیار خوب است: «خیلی خوشحالم که دوباره به پرسپولیس پیوستم و امیدوارم دوباره بتوانم نتایج خوب و موفقیت‌آمیزی را با این تیم به دست بیاورم.» او حرف‌های دیگری هم زد.

انتظارات زیاد است

من همه تلاشم را می‌کنم هر چه سریعتر به آمادگی قبل برسم و حتی بیشتر از قبل هم تمرین می‌کنم. هواداران انتظارات زیادی از من دارند و امیدوارم با کمک کادر فنی و بازیکنان دوباره موفقیت‌ها را تکرار کنیم. با شناختی که از بچه‌ها دارم آنها به کم قانع نخواهند بود. دوست دارم یک بار دیگر با پرسپولیس در آسیا به موفقیت برسم.

نیم فصل خوبی نداشتم

قطعا انگیزه‌های من از قبل خیلی بیشتر است. من نیم فصل خوبی در تیم قطری نداشتم و دوست دارم بار دیگر موفقیت‌های قبل را تکرار کنم. امیدوارم با قهرمانی که به هواداران هدیه می‌دهیم اتفاقات تلخ گذشته را پاک کنم. خدا را شکر می‌کنم به عنوان بازیکن آزاد به پرسپولیس پیوستم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر