jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۰۳۴۲۰   ۱۸ بهمن ۱۳۹۹  |  ۰۹:۵۱

علی انصاریان هم از میان ما رفت تا به تیم ایران در بهشت اضافه شود. اگر ترکیب را ببینید بدون شک به این حرف می‌رسید که شاید هیچ تیمی حریف ایران نخواهد شد.

به گزارش جام جم آنلاین ، روزنامه جام جم نوشت: در درون دروازه ۲ دروازه‌بان با‌تجربه داریم و خیال‌مان از این بابت راحت است. تیم ایران دیگر چه می‌خواهد؟ همیشه می‌گویند تیمی که دروازه‌بان خوبی داشته باشد ۳ بر صفر از حریف پیش است.حالا تیم ایران ۲ دروازه‌بان خوب دارد یعنی ناصر حجازی و عزیز اصلی.

با اضافه شدن علی انصاریان ترکیب خط دفاعی هم کامل شده است. مجید غلام نژاد،‌ محراب شاهرخی، جعفر کاشانی، اسفندیار دوستانی و ابراهیم آشتیانی بهترین خط دفاعی را تشکیل می‌دهند.

اما در خط هافبک.سیروس قایقران، مجید سبزی، هادی نوروزی، مهرداد میناوند، سرژیک تیموریان و رضا احدی را داریم. از وقتی میناوند فوت کرده سمت چپ خط هافبک ایران قوی‌تر شده است.

می‌رسیم به خط حمله که عجیب قوی است. حمید شیرزادگان ، حمید برمکی ، ایرج سلیمانی، عامو صفر ایرانپاک، مهرداد اولادی‌، غلام‌حسین مظلومی، همایون بهزادی. انتخاب از بین این بازیکنان برای حضور در خط حمله واقعا سخت است.

نگاهی به نیمکت بیندازید. اگر پرویز دهداری سرمربی باشد می‌توانیم بگوییم که منصورخان پورحیدری مربی باشد و منوچهر سالیا هم سرپرست. یک تیم خوب و قوی را ساختیم و تحویل خدا دادیم. در ترکیب از هر قومی و از هر تیمی هم بازیکن هست. خبری هم از کل‌کل‌های زمینی نیست و دست پرویز‌خان دهداری برای تعویض باز باز است. آنقدر ستاره دار‌د که یکی از یکی بهتر. روح همه درگذشتگان شاد و خدا به خانواده آنها صبر بدهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها