jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۰۲۷۷۹   ۱۱ بهمن ۱۳۹۹  |  ۱۳:۲۵

پرسپولیس امروز در تهران میزبان تیم ته‌جدولی ماشین‌سازی است و کمترین انتظار هواداران قرمزپوش این است که تیمشان بعد از شکست مقابل آلومینیوم اراک و البته تساوی‌های پرتعداد در شروع لیگ بیستم، چهارمین برد این فصل را مقابل تیم بدون برد لیگ به دست بیاورد. 

به گزارش جام جم آنلاین ، روزنامه جام جم نوشت: گزیده‌ای از صحبت‌های حمید مطهری در نشست خبری بازی با ماشین‌سازی در زیر آمده است:

جایگاه  تیم‌ها در جدول بیانگر عملکرد تیم‌ها نیست. ما هفته قبل علی‌رغم این‌که یک بر صفر پیش بودیم، به خاطر دست کم گرفتن حریف تنبیه شدیم. این نشان می‌دهد اگر فکر کنید امنیت دارید که با تیم ته جدولی بازی می‌کنید، اصلا درست‌نیست.

از بازیکنان می‌خواهم بسیار هوشیار باشند و با تمرکز ۱۰۰ درصدی بازی کنند. اگر در جایی تمرکز ۹۹‌درصد بشود، شاید از تیم مقابل ضربه بخورید. باید با برنامه بازی کنیم و تمرکز داشته باشیم.

ماشین‌سازی قابل احترام است. تیم‌ها مقابل پرسپولیس فشردگی ایجاد می‌کنند. باید بتوانیم از این فشردگی عبور کنیم. بیشتر تیم‌ها در زمین خودشان فشرده بازی می‌کنند و ما باید این فشردگی را بشکنیم. باید فکر این باشیم که اگر توپ از دست دادیم چه کنیم چون ماشین‌سازی برای این کارش هم هدفمند بازی می‌کند. ان‌شاءا... بتوانیم آنها را خوب کنترل کنیم و به موقع ضربه بزنیم.

اختلاف زیادی با صدر جدول نداریم. همیشه با تلاش و تمرین نقاط ضعف خودمان را برطرف می‌کردیم. هفته قبل هم ما باختیم و کسی به تنهایی نباخته و در راس هم ما کادر فنی بوده‌ایم. ان‌شاءا... با سه امتیاز بازی ‌امروز به لیگ برمی‌گردیم. پرسپولیس به میانه‌های جدول عادت ندارد و بازیکنان ما جایگاه خود را می‌شناسند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر