jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۰۱۷۱۶   ۳۰ دی ۱۳۹۹  |  ۱۱:۲۸

بررسی یک اتفاق نادر بین تاریخ دو باشگاه ؛

جنجال بزرگ؛ یک استقلالی پرسپولیسی می شود

گویا در تاریخ باشگاه دو تیم استقلال و پرسپولیس یک اتفاق تکراری در حال رخ دادن است؛ پیوستن یک بازیکن به تیم رقیب.

به گزارش جام جم آنلاین ، در تاریخ این دو باشگاه بازیکنان زیادی میان یکدیگر رد و بدل شده اند که جنجالی ترین آنها مهدی هاشمی نسب در حدود 20 سال پیش بود.

اما یک انتقال دیگر هم ممکن است در راه باشد که قطعا جز انتقالات جنجالی جای نخواهد گرفت اما به هر حال بسیار مهم است.

از چند روز پیش زمزمه های مربوط به آن را شنیدیم تا اینکه روزنامه جام جم در شماره امروز خود نوشت:  فرشید باقری، هافبک دفاعی استقلال کنار گذاشته شده و در نیم‌فصل باید به تیم جدیدی برود. روز گذشته شایعه شد این بازیکن به احتمال زیاد راهی گل‌گهر می‌شود تا زیرنظر امیر قلعه‌نویی کار کند. این باشگاه اما واکنش نشان داد و اعلام کرد حضور باقری در جمع آنها شایعه است. با این حال خبر رسیده مذاکراتی غیررسمی بین باقری و قرمزها صورت گرفته است! این بازیکن در گذشته هم دو بار تا مرز پرسپولیسی‌شدن رفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر