jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۰۱۵۷۷   ۲۹ دی ۱۳۹۹  |  ۱۱:۴۴

یک خبر مهم برای پرسپولیس ؛

بازگشت ستاره ای که نامحبوب شد

تا همین یک سال پیش ستاره پرسپولیس بود اما نوع جدایی اش از پرسپولیس بخش زیادی از محبوبیتش را نزد هواداران پرسپولیس از بین برد.

به گزارش جام جم آنلاین ، رسانه های ایرانی و قطری یکی پس از دیگری خبر از بازگشت مهدی ترابی به پرسپولیس می دهند، بازیکنی که در پیراهن سرخ ها ستاره شد اما جدایی او از تیم پرسپولس و پیوستنش به العربی قطر چهره او را نزد هواداران مخدوش کرد. 

اکنون هم که خبر می رسد العربی او را کنار گذاشته تا راه برای بازگشت ترابی به پرسپولیس هموار شود. بازگشت او به پرسپولیس خبری است که باید کاملا جدی بگیریم. 

اما درباره اخراج ترابی از العربی روزنامه جام جم در شماره امروز خود نوشت: پیوستن مهدی ترابی به العربی از همان ابتدا حواشی فراوانی داشت و مدت‌ها طول کشید تا او بتواند در ترکیب تیم قرار بگیرد. با وجود مصدومیت‌های متعدد اما ترابی هر زمان برای این تیم قطری به میدان رفت موفق ظاهر شد.با این حال استاد الدوحه خبر عجیبی منتشر کرد و خبر از کنار گذاشتن ترابی از العربی داد. این رسانه از توافق العربی با یوسف المساکنی تونسی نوشت و اعلام کرد او جانشین مهدی ترابی بازیکن ایرانی می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر