jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۱۴۲۷   ۲۷ دی ۱۳۹۹  |  ۱۶:۳۲

حوادث آذربایجان شرقی؛ سوانح رانندگی

۷ مصدوم در حادثه رانندگی جاده تبریز- آذرشهر

سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی اعلام کرد: در حادثه واژگونی یک خودروی سواری در جاده آذرشهر- تبریز هفت نفر مصدوم شدند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از مهر، وحید شادی‌نیا روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: واژگونی خودروی پراید روبروی شهرک صنعتی سلیمی در جاده آذرشهر تبریز اتفاق افتاد.
 
۷ مصدوم در حادثه رانندگی جاده تبریز- آذرشهر
وی با بیان اینکه اورژانس در کمترین زمان ممکن در محل حادثه حاضر شد، ادامه داد: ۲ نفر از مصدومان این حادثه سرپایی درمان شدند و ۵ مصدوم هم با آمبولانس های اورژانس آذرشهر به بیمارستان شهید مدنی این شهر انتقال یافتند.
وی افزود: علت وقوع این حادثه در حال بررسی است.
جاده تبریز آذرشهر به علت قرار گرفتن در مسیر شهرهای صنعتی تبریز و آذرشهر یکی از پرترددترین محورهای ارتباطی شمال غرب کشور است و بیشترین تصادف های آذربایجان شرقی در این جاده اتفاق می افتد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر