jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۰۰۹۲۰   ۲۲ دی ۱۳۹۹  |  ۱۶:۲۷

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور:

کماکان 10 جاده به دلیل کاهش ایمنی مسدود است

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در حال حاضر در آزادراه تهران - کرج - قزوین حدفاصل محمدشهر تا مهرویلا و محدوده ساسانی، ترافیک سنگین و در آزادراه قزوین - کرج - تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک ترافیک نیمه سنگین است.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

وی بیان کرد‌: محور کندوان حدفاصل کیلومتر 5 تا 15 از مرزن آباد تا دزدبن از 8 دی تا 12 اسفند از ساعت 08:00 تا 17:00 روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته غیر از ایام تعطیلات رسمی و روز‌های قبل و بعد از تعطیلات چندروزه به‌ دلیل اجرای عملیات ترانشه برداری و اصلاح مسیر، ‌مسدود است و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می‌شود.

ترافیک سنگین بین کرج و قزوین

محرابی نیا از تردد روان در مسیر رفت و برگشت محورهای هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت خبر داد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور تصریح کرد: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

وی با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه تهران - کرج - قزوین حدفاصل محمدشهر تا مهرویلا و ترافیک نیمه سنگین محدوده ساسانی از بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - کرج - تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک خبر داد.

کماکان 10 جاده به دلیل کاهش ایمنی مسدود است

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور بیان داشت:‌ در حال حاضر محور فرعی شمشک-دیزین، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور گنج نامه-تویسرکان، محور‌‌ خرم‌آباد-پلدختر، جاده وازک-بلده در مازندران، محور سروآباد-پاوه، محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد و ‌جاده پونل - خلخال به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

وی اضافه کرد: همچنین جاده رامیان-اولنگ-شاهرود و جاده شهداد-نهبندان به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

افزایش 3.2 درصدی ترافیک جاده ها

محرابی نیا بیان کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2313 دستگاه ترددشمار جاده ای، نسبت به روز قبل 3.2 درصد افزایش نشان می دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 17.3 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

ثبت 220 هزار تردد بین تهران و کرج

وی تصریح کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه‌ کرج-تهران با 112 هزار و 345 تردد، آزادراه کرج-قزوین با 111 هزار و 371 تردد و آزادراه تهران-کرج‌ با 107 هزار و 630 تردد ثبت شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت بی‌هوا

مدیریت بی‌هوا

روز‌های تقویم یکی‌یکی سیاه می‌شود، درست مانند آسمان این روزهای کلانشهرهای کشور‌ که غرق دود است اما آلودگی هوا داستان تازه‌ای نیست و این مشکل چند دهه است که برای شهروندان شاخ‌و‌شانه می‌کشد.

پیام امید برای پرستاران

پیام امید برای پرستاران

دیروز در روز پرستار، افراد زیادی به ما تبریک گفتند، اما یک تبریک بیشتر از همه باعث خوشحالی جامعه پرستاری شد؛ پیام تبریک رهبر معظم انقلاب که به جامعه پرستاری امیدی دوباره داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر