jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۰۶۸۸   ۲۱ دی ۱۳۹۹  |  ۰۸:۲۳

مادر سنگ‌دلی که پسر ۱۸ ساله خود را کشته بود، پس از گذشت دو سال و به مناسبت کریسمس از زندان آزاد شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، مادر سنگ‌دلی که پسر ۱۸ ساله خود را کشته بود، پس از گذشت حدود دو سال و به مناسبت کریسمس از زندان آزاد شد. فرزند او جردن برلینگ ۱۸ ساله به دلیل اضافه وزن سعی در گرفتن رژیم غذایی داشت. او از مادر خود خواست که به او غذا ندهد تا از این طریق بتواند وزن خود را کم بکند. مادرش نیز حرف او را پذیرفت و به مدت ۶ ماه سهمیه غذای او را بسیار کم کرد. این رژیم غذایی عجیب و غریب در طول ۶ ماه باعث شد که این جوان ۱۸ ساله دچار سوءتغذیه شدید شود.

مرگ دردناک جوان سنگین وزن با رژیم لاغری عجیب

عکس‌های منتشر شده از او نشان‌دهنده لاغری بسیار شدید او بود. این رژیم سخت که منجر به سوءتغذیه شدید این جوان شد، باعث مرگش شد. متخصصات تغذیه اعلام کردند که در ۲۶ سال گذشته چنین سوءتغذیه‌ای را ندیده‌اند و وضعیت بدن او را به شرایط موجود در اردوگاه‌های نابودی جنگ جهانی دوم تشبیه کردند. مادر وی داون کرانستون ۴۵ ساله بعدا به جرم قتل فرزندش مجرم شناخته شد و به چهار سال زندان محکوم شد. امروز یکی از منبع خبری اعلام کرد که این مادر به خاطر تعطیلات کریسمس شامل عفو شده‌است و آزاد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر