jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۰۰۵۸۴   ۲۱ دی ۱۳۹۹  |  ۰۶:۰۵

مدیرعامل سابق مایکروسافت و مردی که سابقا ثروتمندترین فرد جهان بود اکنون با انتقادات تند و تیزی از سوی رسانه های مختلف روبرو شده است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تایمز؛ بیل گیتس با اتهام ظاهرسازی و دورویی برای عوام روبرو شده است. او یک ماه پیش کتابی در رابطه با تغییرات اقلیمی و تاثیرات منفی و خانمان برانداز آن بر روی کره زمین به چاپ رساند و عموم را حسابی موعظه کرد که باید تغییرات بسیار خطرناک اقلیمی را جدی بگیرند. اما به فاصله کمتر از یک ماه اقدام به خرید سهام یک شرکت جت خصوصی کرده است. گفته می شود این جت بزرگ ترین جت خصوصی در جهان است. این نوع جت به دلیل نوع سوختی که دارد به شدت برای لایه ازن خطرناک است و آسیب هایی جبران ناپذیر از خود بر جای می گذارد.

دیلی میل نیز خبر می دهد گیتس قصد خرید مالکیت اپراتوری این شرکت جت خصوصی را دارد.

گیتس پیش از این علاوه بر چاپ کتاب در سخنرانی های متعدد در رابطه با تغییرات اقلیمی هشداری جدی داده بود. او در یکی از سخنرانی هایش گفته بود که خطرات تغییرات اقلیمی بدتر از پاندمی ویروس کرونا در جهان است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هراس از قدرتمند شدن سوریه

هراس از قدرتمند شدن سوریه

اعلام نظر نخست وزیر سوریه در مورد هدف قرار گرفتن هفت نفتکش که به سمت این کشور در حال حرکت بودند نگرانی‌هایی را دامن زده است.

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

خشم ایالات متحده آمریكا از شكست در جنگ یمن، به نقطه اوج خود رسیده است. بن‌سلمان، بن‌زاید و دیگر مهره‌های واشنگتن در منطقه به نماد استیصال در برابر مقاومت تمام‌عیار انصارا... و نیروهای مقاومت یمن تبدیل شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر