jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۰۵۳۶ ۲۰ دی ۱۳۹۹  |  ۱۱:۰۱

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از یک مورد آتش سوزی در میدان رازی (میدان گمرک سابق)، ابتدای خیابان قلمستان خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، سید جلال ملکی اظهار داشت: ساعت ۸:۱۵ صبح امروز یک مورد آتش سوزی در میدان رازی (میدان گمرک سابق)، ابتدای خیابان قلمستان به سامانه ۱۲۵ آتنش نشانی تهران اعلام شد.
 
وی افزود: آتش نشانان سریعاً از سه ایستگاه به همراه خودروهای حامل تجهیزات تنفسی به محل اعزام شدند.
 
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: علیرغم ترافیک بسیاری که در این زمان در شهر تهران وجود دارد، آتش نشانان ظرف مدت سه دقیقه به محل رسیدند و مشاهده کردند محل آتش سوزی یک گاراژ قدیمی است.
ملکی گفت: چند باب مغازه در این گاراژ قرار داشتند که همگی محل خرید و فروش موتورسیکلت و لوازم یدکی بودند که چند باب از این مغازه‌ها دچار حریق شده بودند.
 
وی تصریح کرد: به دلیل اینکه آتش از انبار پشتی آغاز شده و بعد به سایر مغازه‌ها سرایت کرده بود و مغازه‌ها به وسیله کرکره‌های برقی بسته بودند، کار آتش نشانان برای اطفای حریق سخت پیش رفت.
 
ملکی افزود: اما خوشبختانه شعله زنی انجام شد، آتش خاموش و آتش نشانان توانستند به مغازه‌ها ورود کنند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: به دلیل حجم زیادی از وسایلی که در مغازه‌ها وجود داشت، هنوز عملیات لکه گیری آغاز نشده اما خطری کسی را تهدید نمی‌کند و آتش نشانان در محل تا زمان لکه گیری کامل حضور دارند.
 
وی گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته است.
 
حریق در میدان گمرک/ چند باب مغازه گرفتار آتش شدند + عکس
حریق در میدان گمرک/ چند باب مغازه گرفتار آتش شدند + عکس
حریق در میدان گمرک/ چند باب مغازه گرفتار آتش شدند + عکس
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر