jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۰۴۷۰   ۱۹ دی ۱۳۹۹  |  ۱۹:۲۶

رئیس اورژانس کرمان از مسمومیت یک خانواده ۴ نفره در زرند با گاز مونوکسیدکربن به علت نقص در اتصال لوله بخاری خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، سید محمدصابری، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: عصر جمعه ۱۹ دی ماه در شهر زرند یک خانواده ۴ نفره با گاز مونوکسیدکربن دچار مسمومیت شدند.

مسمومیت یک خانواده با گاز مونوکسیدکربن در زرند

او افزود: پس از دریافت گزارش حادثه، بلافاصله یک تیم فوریت‌های پزشکی به محل حادثه اعزام شد و بعد از انجام اقدامات اولیه درمانی افراد مسموم شده که شامل ۲ کودک و یک زن و مرد با رده سنی ۹ تا ۳۸ سال بودند را برای تکمیل مراقبت‌های درمانی به بیمارستان سینای زرند منتقل کردند.

 

صابری بیان کرد: علت این حادثه نقص در لوله بخاری اعلام شده است.

 

او به مردم توصیه کرد: با توجه به کاهش دما، هنگام استفاده از وسایل گرمایشی نکات ایمنی را رعایت کنید.

 

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمان تصریح کرد: صبح امروز هم یک مرد حدودا ۷۰ ساله به علت مسمومیت با گاز مونوکسید کربن در شهر بافت جان باخت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر