معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زورگیر خشن که با تهدید سلاح سرد از زنان ورزشکار در پارک‌ها زورگیری می‌کرد، خبر داد.
کد خبر: ۱۳۰۰۲۹۰
به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ کارآگاه "احمد نجفی" در توضیح این خبر بیان داشت: پانزدهم آذرماه سال جاری کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی تهران سارق مسلحی را در پرونده سرقت مسلحانه دستگیر کردند، ولی اصرار داشت که نقشی در سرقت مسلحانه نداشته و بی گناه است.
وی عنوان داشت: حین تحقیقات پلیسی، پرونده‌های مشابه دیگری مبنی بر زورگیری از زنان و مردان در خیابان‌های خلوت و پارک‌ها به کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی ارجاع که در پایش اطلاعات به دست آمده، فرضیه یکی بودن متهم پرونده‌ها قوت گرفت.
 
زورگیری از زنان ورزشکار در پارک‌ها
معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران با اشاره به اینکه اکثر مال باختگان زنان ورزشکار بوده که حین پیاده روی و ورزش در پارک توسط سارقی با تهدید سلاح سرد اموالشان از قبیل تلفن همراه و طلا سرقت شده است، افزود: ۵ نفر از زنان ورزشکار، سارق مسلح را شناسایی و اظهار داشتند متهم پرونده شان مسلح بوده است.
این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم به ناچار در ادامه تحقیقات تکمیلی به جرم ارتکابی اعتراف کرد، اضافه کرد: متهم برای تحقیقات بیشتر و کشف سایر جرایم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی تهران قرار دارد.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها