jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۹۷۱۸۲   ۰۵ دی ۱۳۹۹  |  ۱۶:۵۸

رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان:

رژیم صهیونیستی در نبرد با ما شکست خورده

هاشم صفی الدین گفت: رژیم صهیونیستی در نبرد با این جنبش، شکست خورده است و باید در پی گزینه‌های جایگزین باشد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از دفاع پرس، «هاشم صفی‌الدین» رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان اظهار داشت: رژیم صهیونیستی در نبرد با این جنبش، شکست خورده است.

پایگاه خبری العهد به نقل از صفی‌الدین گزارش داد: دشمن صهیونیستی در جنگ با حزب الله، شکست خورده و به همین دلیل مجبور است به دنبال طرح‌ها و گزینه‌های جایگزین برای مقابله باشد.

‏وی همچنین درباره مذاکرات برای ترسیم مرز‌های دریایی با رژیم صهیونیستی، تأکید کرد: اینکه این مذاکرات، در راستای عادی‌سازی با رژیم صهیونیستی گنجانده شود، نادرست است.

این مسئول حزب الله خاطرنشان کرد: برخی همچنین ادعا کردند که مذاکره غیر مستقیم با رژیم صهیونیستی، به خاطر عادی‌سازی است، ولی لبنان از این فضا‌ها به دور است.

صفی الدین تصریح کرد: هر آنچه درباره مذاکرات و ترسیم مرز‌های دریایی گفته می‌شود، در راستای هدف قرار دادن حزب الله است و واقعیت ندارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به شخصیت شهید سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: حاج قاسم، فرمانده پیشرو، کارآمد و برنامه‌ریز در همه میادین بود.

این مسئول حزب الله ادامه داد: شخصیت، فرهنگ، تربیت و شیوه حاج قاسم، محصول اسلام ناب محمدی (ص) و شیوه امام خمینی (ره) بود که این شخصیت بزرگ را ساخت... حاج قاسم، عاشق شهادت بود و زمانی که درباره شهدا سخن گفته می‌شد، گریه می‌کرد.

صفی الدین خاطرنشان کرد: حاج قاسم، تحت تأثیر شخصیت مالک اشتر قرار داشت و مکتب و اسوه‌ای بود که امکان ندارد تکرار شود.

وی در پایان تأکید کرد: آمریکا پس از انکه موفق نشد از پیشروی چشمگیر محور مقاومت در همه میادین، جلوگیری کند، حاج قاسم را هدف قرار داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها