زن قاتل فراری که ۷ تن را کشته و موفق شده بود ۲۰ سال از دست ماموران پلیس فرار کند دستگیر و دادگاهی شد.
کد خبر: ۱۲۹۶۷۳۸
به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایران آنلاین، متهم "لائو رونگی " ۴۶ ساله روز گذشته در دادگاهی در استان جیانگشی چین پای میز محاکمه قرار گرفت .
 
بازداشت زن قاتلی که ۷ تن را کشته بود
وی اعتراف کرد که ظرف ۲۰ سال گذشته به همراه همسرش "فا" دست به سرقت ، آدم ربایی و قتل زده است اما تمامی اتهاماتش را به فشارهایی که همسرش به وی وارد کرده بود نسبت داد.
بنا بر اطلاعات پلیس چین همسر این زن در سال ۱۹۹۹ میلادی هنگام فرار از دست ماموران پلیس شناسایی ،دستگیر و به اعدام محکوم شد اما زنش "لائو" موفق به فرار شده و سالها با تغییر هویت خود و انجام عمل جراحی زیبایی از دست ماموران پلیس گریخته بود.
روز گذشته این زن در دفاع از خود در دادگاه بیان کرد که همسرش وی را مجبور به انجام این جرائم کرده و بارها او را به باد کتک گرفته و به همین دلیل وی چاره ای جز اطاعت نداشته است و از خانواده ۷ قربانی عذرخواهی کرد اما قاضی پرونده ادعاهای زن قاتل را بی اساس و تنها سرپوشی بر گناهانش عنوان کرد .
اطلاعات پلیس نشان میدهد که این زوج از سال ۱۹۹۶ میلادی با هم آشنا شده و با سفر به شهرهای مختلف و بااستفاده از اسامی مستعار دست به آدم ربایی ، سرقت و قتل زده و موفق شده بودند سالها از دست ماموران پلیس فرار کنند.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
راویان زینبی (س)

واکاوی نقش زنان در انتقال فرهنگ عاشورا در گفت‌وگو با یک پژوهشگر مسائل دینی

راویان زینبی (س)

نیازمندی ها