jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۵۸۷۷   ۳۰ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۴:۱۳

حوادث بین الملل؛ نوادا آمریکا

قتل زن باردار به دست شوهرش

مرد قاتلی که همسرباردارش را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود بازداشت شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایران آنلاین، متهم " مایکل بورسیاگا" ۳۳ ساله پس از ورود به خانه اش در منطقه بومی آمریکا نوادا با ضربات چاقو همسرش را به قتل رساند.
 
قتل زن باردار به دست شوهرش
بنابر اطلاعات پلیس نوادا آمریکا قربانی در راه انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داده است .پزشکان تائید کردند که قربانی در زمان مرگ باردار بوده است.
سخنگوی پلیس نوادا آمریکا اعلام کرد که متهم به خوبی می دانسته که همسرش باردار است و با این کار هم او و هم فرزند به دنیا نیامده اش را به قتل رسانده است .متاسفانه بار دیگر یک زن و کودک بی گناه قربانی خشونت خانگی شدند ."بورسیاگا" بدون قرار وثیقه پس از جنایت هولناکش راهی زندان شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر