jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۱۲۹۵۶۳۵   ۲۹ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۴:۲۹

انتظار می رود خودروی جدید سوبارو که بر اساس مدل طراحی e-TVGA شرکت تویوتا ساخته شده است، به عنوان خودروی خواهر (استفاده از پیشرانه ای یکسان) شاسی بلند الکتریکی تویوتا معرفی شود.

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از خبر خودرو، خودروی تمام الکتریکی جدید سوبارو که یک شاسی بلند موتور وسط خواهد بود، از نظر اندازه سایزی یکسان با سوبارو فورستر دارد و همچنین بر روی پلتفرمی که با تویوتا به اشتراک دارد، ساخته می شود.

لازم به ذکر است که شرکت سوبارو برنامه دارد تا در نیمه اول سال 2020 از این خودرو رونمایی کند.

جالب است بدانید که در همین حین، شرکت خودروسازی تویوتا نیز با انتشار اعلانیه ای مشابه، خبر از رونمایی از خودروی شاسی بلند سایز متوسط پیش روی خود در ماه‌های جاری داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.