jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۵۶۱۶   ۲۹ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۳:۱۹

حوادث چهار محال و بختیاری؛ قتل

قتل مرد کوهرنگی در نزاع دسته جمعی

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از دستگیری قاتل فراری و چهار همدستش در شهرستان کوهرنگ خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین ازایران آنلاین، منوچهر امان‌اللهی گفت: در پی وقوع یک فقره نزاع دسته جمعی منجر به قتل در شهر چلگرد، ماموران پلیس آگاهی استان و شهرستان کوهرنگ برای شناسایی و دستگیری عاملان جنایت وارد عمل شدند.
 
قتل مرد کوهرنگی در نزاع دسته جمعی
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: ماموران پس از حضور در محل، جسد مردی را مشاهده کردند که با ضربات شیء برنده مورد حمله واقع شده و به قتل رسیده بود.
وی خاطرنشان کرد: ماموران پلیس آگاهی پس از انجام اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند قاتل و ۴ نفر همدست وی را شناسائی و در مرحله اول همدستان قاتل را دستگیر کنند.
امان‌اللهی تصریح کرد: قاتل که برای فرار از قانون از محل متواری و مخفی شده بود، پس از هماهنگی قضایی، در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر و در بازجویی تخصصی و در مواجهه با ادله موجود به بزه انتسابی اعتراف کرد و به مراجع قضایی تحویل داده شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها