jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۵۰۱۱   ۲۶ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۴:۰۱

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از دستگیری ۳ نفر از گردانندگان یک سایت کلاهبرداری با گردش حساب بانکی ۴۵ میلیارد ریال در تحقیقات تخصصی پلیس این شهرستان خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، علی‌اکبر عیسی آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک اظهار کرد: مأموران پلیس فتا این شهرستان در طی رصدهای سایبری، فعالیت یک سایت غیرمجاز که به روش‌های مجرمانه از شهروندان کلاهبرداری می‌کرد را مورد پایش قرار دادند.
 
گردانندگان سایت کلاهبرداری با ۴۵ میلیارد ریال گردش مالی در ساوه دستگیر شدند
وی افزود: در روند بررسی‌های تخصصی بر نوع فعالیت این سایت، مصادیق مجرمانه متعددی از گردانندگان این سایت که از ناآگاهی و طمع برخی افراد سوءاستفاده می‌کردند، به دست آمد.
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه بیان کرد: با بررسی‌های تخصصی مأموران پلیس فتا، سه نفر از گردانندگان این سایت شناسایی و پس از هماهنگی قضائی دستگیر شدند.
عیسی آبادی خاطرنشان کرد: با تلاش‌ شبانه‌روزی و بی‌وقفه کارشناسان پلیس فتا شهرستان ساوه، سامانه‌های رایانه‌ای متهمان مذکور توقیف و تعدادی از کارت‌های بانکی که متعلق به افراد مختلف بود، نیز از آنان کشف شد.
وی با اشاره به گردش ۴۵ میلیارد ریالی حساب بانکی افراد دستگیرشده، گفت: متهمان دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر