jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۴۲۹۶   ۲۳ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۹:۲۶

حوادث کرمانشاه؛ جنایت

مرد خشمگین همسر جوان خود را کشت

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از جان باختن زنی جوان زیر مشت‌های همسر خشمگین و بازداشت قاتل خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از همشهری آنلاین، سرهنگ محمدرضا آمویی اظهار کرد: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد نزاع خانوادگی منجر به قتل در بخش گهواره شهرستان دالاهو، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.  
 
مرد خشمگین همسر جوان خود را کشت
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: کاراگاهان پلیس آگاهی پس از حضور در محل جنایت، به بررسی موضوع پرداخت و در تحقیقات به عمل آمده، مشخص شد جوان ۳۰ ساله‌ای با همسر ۲۶ ساله‌اش به خاطر اختلاف خانوادگی درگیر شده و وی را مورد ضرب و شتم قرار داده است.  
 آمویی تصریح کرد: تحقیقات کاراگاهان نشان داد فرد قاتل، با مشت ضربات محکمی بر سر همسر خود فرود آورده که همین موضوع باعث تشنج زن جوان شده و انتقال وی به مراکز درمانی نیز بی‌فایده بوده و در نهایت جان خود را از دست داده است. قاتل اکنون در اختیار مقام قضایی است.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر