jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۳۷۹۰   ۲۲ آذر ۱۳۹۹  |  ۰۹:۰۳

پلیس آبادان در تعقیب مردان مسلحی است که سوار بر یک خودروی پژو، جوان ۲۷ساله‌ای را به گلوله بستند و فرار کردند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از همشهری آنلاین، این جنایت چند روز پیش در یکی از محله‌های آبادان رخ داد. آن روز جوان ۲۷ساله‌ای سر کوچه‌ای در نزدیکی خانه‌شان ایستاده بود که یک خودروی پژو کنار او توقف کرد و ناگهان صدای رگبار گلوله فضا را پر کرد. گلوله‌هایی که از سلاح کلاشنیکف شلیک می‌شدند به بدن پسر جوان اصابت کردند و ثانیه‌هایی بعد او روی زمین افتاد و جانش را از دست داد. 
 
پسر ۲۷ساله طی حمله مسلحانه به قتل رسید
همزمان با فرار مردان پژوسوار، ماجرا به پلیس گزارش شد و تیمی از مأموران راهی محل حادثه شدند. بررسی‌ها نشان می‌داد که مقتول اهل شهرستان شادگان خوزستان بوده و چندماه قبل به‌دلیل اختلافات ملکی که با عده‌ای در این شهر داشته، به مقابل خانه آنها رفته و اقدام به تیراندازی به در و دیوار خانه آنها کرده بود. او به‌دلیل همین اختلافات از مدتی قبل به همراه خانواده‌اش به آبادان نقل مکان کرده بود که روز حادثه، زمانی که سرکوچه‌شان ایستاده بود هدف حمله مسلحانه قرار گرفته و به قتل رسیده بود.
مأموران همچنین متوجه شدند مقتول زمانی که هدف گلوله قرار گرفته بود، یک قبضه کلت کمری نیز همراه داشت که پس از کشته شدن وی و فرار عاملان تیراندازی، فردی سلاح او را به سرقت برده بود. با این اطلاعات جسد قربانی به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات برای شناسایی عاملان این تیراندازی مرگبار آغاز شده است.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها