jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۳۶۰۲   ۲۱ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۰:۴۵

فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر درباره این حادثه خبر داد؛

دستگیری عاملان درگیری مسلحانه در دره شهر ایلام

فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر از دستگیری سه نفر از عاملان درگیری مسلحانه در این شهرستان خبرداد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از مهر، سرهنگ محمد زمان بیگی اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد درگیری مسلحانه در یکی از خیابان‌های این شهرستان، بلافاصله ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.
 
دستگیری عاملان درگیری مسلحانه در دره شهر ایلام
وی، علت این درگیری را اختلافات ملکی عنوان کرد و افزود: در این رابطه سه نفر بر اثر اصابت گلوله اسلحه شکاری مجروح که توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.
بیگی با بیان اینکه دستگیری عاملان تیر اندازی و درگیری مسلحانه به طور ویژه در دستور کار قرار گرفت، تصریح کرد: در نهایت سه نفر از عاملان اصلی تیراندازی و درگیری مسلحانه توسط پلیس دستگیر و با تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر