jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۹۳۲۲۰   ۱۹ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۳:۲۱

دادگاه عالی ورزش (CAS) با وارد دانستن اعتراض پرسپولیس، رسیدگی فوری به پرونده عیسی آل کثیر را در دستور کار قرار داد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از طرفداری، به دنبال پیگیری وکیل باشگاه پرسپولیس، دادگاه CAS از کنفدراسیون فوتبال آسیا خواست حداکثر تا ۲۴ آذر لایحه اش را ارائه بدهد و اعلام کند چرا این بازیکن را با وجود توضیحات ارائه شده از سوی باشگاه پرسپولیس همچنان محروم می داند.

 

  حفظ کورسوی امید برای آل کثیر و پرسپولیس

 

دادگاه عالی ورزش اعتراض پرسپولیس به این حکم را وارد دانسته اما هنوز مشخص نیست رای نهایی به سود پرسپولیس باشد.

 

خواسته نهایی پرسپولیس این است که عیسی آل کثیر در بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشد و پس از آن به پرونده او مجددا رسیدگی شود.

 

احتمال دارد دادگاه عالی ورزش ۲۴ آذر اعلام کند حضور عیسی آل کثیر در بازی ۲۹ آذر بلامانع است مگر آن که لایحه کنفدراسیون آنها را مجاب کند حکم محرومیت ۶ ماهه آل کثیر قانونی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر