سوبارو خودروی هیبریدی ارائه می دهد، اما هنوز یک مدل کاملاً الکتریکی وارد بازار نکرده است.
کد خبر: ۱۲۹۲۹۱۲

 

به گزارش جام جم آنلاین، این خودروساز ژاپنی این به زودی و به طرز چشمگیری تغییر خواهد کرد، زیرا سوبارو قصد دارد موتورهای معروف باکسر خود را از بین ببرد و تا سال 2035 تمام الکتریکی شود. وسیله نقلیه موجود در اینجا می تواند اولین گام در جهت تغییر به خودروی الکتریکی باشد.

به روشنی، این یک ارائه غیر رسمی و کاملاً از روی حدس و گمان است. انتظار می رود سوبارو اولین خودروی الکتریکی خود را سال آینده به بازار عرضه کند و طبق گزارش ها، این خودرو را باید اولتیس نامیده شود. روابط سوبارو و تویوتا فراتر از خودروهای کوچک اسپرت گسترش خواهد یافت، زیرا تویوتا در توسعه این وسیله نقلیه جدید سهیم خواهد بود. جزئیات مربوط به قدرت و برد هنوز مشخص نیست، اما همه نشانه ها حاکی از آن است که سال آینده به عنوان مدل 2022 وارد بازار شود.

در مورد رندر، این خودرو بر اساس خودروی مفهومی سوبارو است که در ژانویه رونمایی شد. ما وسوسه می شویم که این خودرو را بین تسلا سایبرتراک و تویوتاRAV4 بنامیم. اتصال تویوتا مطمئناً اتفاقی نیست، زیرا اندازه RAV4 قابل مقایسه است و از نوع پلاگین هیبریدی است، بنابراین سیستم عامل از قبل برای مقداری اندازه گیری الکتریکی پیکربندی شده است.

سوبارو در مخفی نگه داشتن کراس اوور الکتریکی خود کار تحسین برانگیزی انجام داده است. ما نمونه اولیه ای را در انظار عمومی ندیده ایم، اما گزارش ها حاکی از آن است که این کانسپت به طرز شگفت انگیزی به شکل ظاهری نسخه تولید نزدیک است. این یک گام جسورانه برای سوبارو است. آیا این خریداران به اولتیس پاسخ می دهند یا خیر، باید منتظر ماند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها