jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۲۶۰۶   ۱۷ آذر ۱۳۹۹  |  ۰۸:۵۵

با شناسایی هویت جسدی که مدتی قبل داخل سطل زباله‌ای در منطقه زعفرانیه کشف شده بود، راز مرگ او فاش شد. 

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از روزنامه همشهری، عصر پنجم مهرماه امسال جسد زنی در سطل زباله‌ای در منطقه زعفرانیه تهران پیدا شد. زن جوان  حدودا 25ساله بود و دست و پای او با یک پارچه بسته شده و جسدش داخل دو گونی که به‌هم دوخته‌شده، گذاشته شده بود.  
 
پیدا شدن جسد زن معتاد در سطل زباله
با حضور  کارآگاهان در محل و در بررسی سطل زباله یک کیف دستی پیدا شد. به‌نظر می‌رسید کیف متعلق به قربانی است. داخل آن شماره‌ای وجود داشت که ماموران با کمک آن موفق شدند هویت قربانی را شناسایی کنند. در ادامه معلوم شد که همسر وی گزارش ناپدید شدن او را به پلیس اعلام کرده بود . مرد جوان به مأموران چنین گفته بود: همسرم به تازگی در دام اعتیاد گرفتار شده و همین باعث اختلاف میان ما شده بود. چند روز قبل از اینکه همسرم ناپدید شود به خانه خواهرم رفتیم. آن شب همسرم از خانه خواهرم سرقت کرد و وقتی متوجه این موضوع شدم با او دعوا کردم و همسرم خانه را ترک کرد و دیگر برنگشت.  من همه جا را به‌دنبالش گشتم اما اثری از او به‌دست نیاوردم. مرد جوان پس از حضور در پزشکی قانونی جسد همسرش را شناسایی کرد و از سوی دیگر پزشکی قانونی اعلام کرد که علت مرگ زن جوان مصرف بیش از حد مواد‌مخدر بوده است. 
به این ترتیب گروهی از مأموران با دستور قاضی رحیم دشتبان، بازپرس جنایی تهران تحقیقات خود را برای شناسایی فرد یا افرادی که جسد را به داخل سطل زباله منتقل کرده بودند، آغاز کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر