jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۱۹۰۴   ۱۴ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۳:۳۹

رییس اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پلدختر خوزستان

پیدا شدن جسد مردی در رودخانه کشکان پلدختر

رییس اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پلدختر گفت: جنازه مردم حدود 35 ساله‌ای روز جمعه در رودخانه کشکان پلدختر پیدا شد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین، "آیت فرخ پور" روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در پلدختر اظهارداشت: پیدا شدن جسد فرد فوت شده  طی تماس شهروندان با سامانه 125 به این مرکز اعلام شد.
 
پیدا شدن جسد مردی در رودخانه کشکان پلدختر
وی افزود: در پی دریافت گزارش حادثه اکیپی از نیروهای امداد و نجات آتش نشانی بلافاصله به محل حادثه واقع درورودی شمالی شهر پلدختر اعزام و با همکاری هلال احمر و نیروی انتظامی اقدام به بیرون کشیدن جنازه از رودخانه کشکان کردند.
رییس آتش نشانی پلدختر گفت: از تاریخ غرق شدنش هیچ اطلاعی در دست نیست .
فرخ پور افزود: جسد کشف شده مرد غرق شده برای اقدام های قضایی توسط نیروهای امدادی به سردخانه بیمارستان پلدختر منتقل شد.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر